Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Modrzewiec

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Modrzewiec

Modrzewiec,zachodniopomorskie

259 000 zł120 m² 2 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Fajny dom z potencjałem w miejscowości Modrzewiec gmina Rąbino, powiat świdwiński. Powierzchnia domu to 110 m/2, działka 940 m/2. Na dole salon z kominkiem, kotłownia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Modrzewiec

Modrzewiec,zachodniopomorskie

165 000 zł37,90 m² 4 353,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje z balkonem i garażem, gotowe do zamieszkania, spokojna okolica blisko Świdwina O% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający Szukasz niedużego, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Połczyn-Zdrój(Modrzewiec + 14 km)

249 000 zł44,45 m² 5 601,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze Obniżona cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z balkonem (typu loggia) - obecnie zostały wydzielone 3 pokoje. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Świdwińska

Śródmieście,Białogard(Modrzewiec + 21 km)

549 000 zł679,22 m² 808,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:664 m²

Do sprzedania duży obiekt magazynowo - handlowy, murowany, o powierzchni 679m2 z wysokimi sufitami (ok.4m) w Białogardzie przy ul. Świdwińskiej. Obiekt w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sławoborze

Sławoborze(Modrzewiec + 17 km)

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Niesamowita nieruchomość | Posiadłość | 2 domy |wiata na 6 samochodów | 4+7 pokoi z łazienkami Mam zaszczyt zaprezentować Państwu jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną nieruchomość!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Sławoborze

Sławoborze(Modrzewiec + 17 km)

320 000 zł77,70 m² 4 118,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 77,70 położone w spokojnej, zielonej części miejscowości Sławoborze. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Kartlewo(Modrzewiec + 19 km)

155 000 zł80 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak, znajdujący się na dużej działce o powierzchni 26 arów z przeznaczeniem do remontu, rozbudowy lub realizacji indywidualnego projektu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościelna

Sławoborze(Modrzewiec + 17 km)

160 000 zł77 m² 2 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe bezczynszowe położone 15 min jazdy samochodem do centrum miejscowości Sławoborze. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Siecino

Siecino(Modrzewiec + 25 km)

590 000 zł86 900 m² 6,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Własność. Nieruchomość rolna o powierzchni 8,69 ha położona w obrębie Siecino gmina Złocieniec, przy miejscowości Dobrosław. Klasoużytki: rv - 1,12 ha rvi - 0,32 ha lzriii - 0,51 ha riva.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Świdwin(Modrzewiec + 12 km)

229 000 zł60,05 m² 3 813,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gustowne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,05 m w kamienicy przy ulicy Połczyńskiej idealne miejsce do życia w świetnej cenie! Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Białogard

Białogard(Modrzewiec + 21 km)

440 000 zł1 734 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1734 m2, znajdująca się przy drodze krajowej nr 163. Cały teren utwardzony i ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Na placu znajduje się system alarmowy połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Rycerzewko

Rycerzewko(Modrzewiec + 12 km)

999 000 zł343,78 m² 2 905,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1910

Dwa mieszkania (łącznie 283,98 m2) na działce 4 158 m2 - rycerzewko Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch dużych, samodzielnych mieszkań po kapitalnym remoncie,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij